Susitikimas su Sveikuolių sąjungos prezidentu

2017 m. gegužės 29 dieną mūsų mokykloje svečiavosi Simonas Dailidė, Lietuvos Sveikuolių sąjungos prezidentas, VŠĮ Blaivios pramogos direktorius bei garsaus festivalio "Varom" organizatorius, susitikimo metu pasakojo apie save ir savo veiklas.

Lietuvos Sveikuolių sąjungos prezidentas kalbėjo apie festivalį "Varom". Šiame renginyje laužomi stereotipai, kuriama blaivi terpė linksmintis, skatinama žmogaus vidinė laisvė bei populiarinamas sveikas gyvenimo būdas. Organizatorius mums pristatė Lietuvos Sveikuolių sąjungą ir jos organizuojamus renginius. Svečias atskleidė, jog visuomet vadovaujasi šiais principais: eina laiku miegoti, susikuria aiškius tikslus ir  juos įgyvendina, stengiasi kuo daugiau judėti, šypsotis ir sveikai maitintis, nuolat ragina visuomenę domėtis, mokytis ir pažinti aplinkinį pasaulį.

Smagiausia buvo tai, kad atsisveikindamas Simonas paskelbė konkursą, kurio metu buvo galima laimėti du bilietus į festivalį "Varom", kuris įvyks prie Pailgio ežero birželio 30 – liepos 2 dienomis. Sėkmė šypsojosi kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus specialybės mokinei Laurynai Vaitkevičiūtei ir prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybei mokinei Tautmilei Bareikytei.

Straipsnio autorė Lauryna Vaitkevičiūtė


Powered by JS Network Solutions