Respublikiniame renginyje „PI DIENA DRAUGE“ laimėjome II vietą

Kovo 17 dieną mūsų mokyklos komanda dalyvavo Vilniuje vykusiame respublikiniame renginyje „PI DIENA DRAUGE“. Kurį organizavo VERSLO IR SVETINGUMO PROFESINĖS KARJEROS CENTRAS.

Renginys skirtas 11 – 12 klasių mokiniams. Renginio pirmoje dalyje komandos atsakinėjo į klausimus Quizizz platformoje. Antroje dalyje komandos prisistatė ir pademonstravo su "Pi" simboliu sukurtus logotipus. O trečioje dalyje sprendė komandines užduotis.

Renginyje dalyvavo viso 6 komandos. Mūsų mokyklos šauni komanda laimėjo II vietą. 

Sveikiname ir dėkojame komandos nariams: Benui Račkui ir Jonui Bakučiui SUV1/22 grupės mokiniams,  Laurynui Čagui TPR1/22 grupės mokiniui, Jūratei Kanapeckaitei ir Viktorijai Purlytei KPO2/21 mokinėms.

Mokinius paruošė ir į renginį lydėjo matematikos mokytoja Sigutė Dačkienė.

National CPR association