Mokyklos sporto komplekse vyko Lietuvos reitingo rinktinės stovykla

2023 m. sausio 14 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje įvyko 2022 m. Lietuvos reitingų nugalėtojų, prizininkų ir finalininkų stovykla bei įteikti reitingo apdovanojimai.

Nuo jaunučių iki senjorų – net 77 poros iš visos Lietuvos naujus metus pradėjo mokydamiesi ir tobulėdami reitingo rinktinės stovykloje iš patyrusių Lietuvos šokėjų ir trenerių.

Standartinių šokių treniruotes reitingo rinktinei vedė daugkartiniai Lietuvos 10-ies šokių čempionai, standartinių šokių bronzos laimėtojai Edgaras ir Indrė Baltaragiai. Lotynų Amerikos šokių žinias sportininkai gilino kartu su daugkartiniu Lietuvos čempionu, pasaulio jaunimo čempionatų finalininku, treneriu Andrium Brikmaniu ir daugkartine Lietuvos suaugusiųjų grupės Lotynų Amerikos šokių čempione Rugile Brikmane.

Šiais metais reitingo rinktinės nariams buvo suteikta išskirtinė galimybė išklausyti Masažo centro lekciją apie pramankštos svarbą treniruočių ir varžybų metu, kurią vedė Dimitrij Filimonov.

Rinktinių stovyklų organizatorius, LSŠF Vykdomojo komiteto narys Rolandas Burneikis džiaugėsi aktyviu sportininkų dalyvavimu praėjusių metų reitingo varžybose ir organizuotoje stovykloje bei sveikino susirinkusius šokėjus, trenerius, tėvelius.

LSŠF dėkoja šokėjams, treneriams, tėveliams, renginio organizatoriams ir pagalbininkams! Linkime didžiausios sėkmės 2023-ųjų metų Lietuvos reitingų varžybose.

National CPR association