Tarptautinis specialybės anglų kalbos konkursas

2022-11-28 Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko Tarptautinis specialybės anglų kalbos konkursa. Dalyvavo geriausieji specialybės anglų kalbos dalyviai iš trijų mokyklų - Rezeknės technikos mokyklos, Kauno technikos profesinio mokymo centro bei Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos.

Tikslas  - tobulinti  anglų kalbos lingvistines bei specialybės žinias bei įgūdžius.

Mokiniai turėjo taisyklingai panaudoti anglų kalbos specialybės terminus kontekste.

Mūsų mokyklą atstovavo automechanikos specialybės trečio kurso mokiniai - Gerdas Sabulis,  Donatas Mončinskas,Eduard Bušmovič bei Rytis Klimavičius.Rezeknes mokyklai - Ailins Cauna, Kaspars Adijans, o Kauno mokyklai - Patrikas Hishinuma, Gabrielė Navickaitė, Kasparas Ramanauskas, Romanas Kovzonas bei Lukas Kvasas.

Daugiausiai taškų surinko mūsų mokyklos moksleivis Gerdas Sabulis (mokyt. Aušra Cesevičienė), antrą ir trečią vietas užėmė Kauno technikos profesinio mokymo centro moksleiviai Patrikas Hishinuma bei Kasparas Ramauskas.

National CPR association