Nacionalinis meistriškumo konkursas „Apdailininkas 2022“

2022 m. lapkričio 23-24 d. Telšių regioniniame profesinio ugdymo centre įvyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Apdailininkas 2022“. Konkursas sukvietė dalyvius iš visos Lietuvos, tad tai tik parodo, kad tokio pobūdžio renginiai yra labai reikalingi. Konkurse dalyvavo 20 komandų, kurios konkuravo, atlikdamos užduotį paruošti pagrindą ir apdailinti dviejų tipų apmušalais

Mokinių darbus vertino profesionali ir kompetentinga komisija: Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) kompetencijų vertinimo skyriaus vadovas Robertas Encius, ,,Pastatų priežiūra ir valdymas“ direktorius Gražvydas Kasmauskis, Knauf Lietuva techninis konsultantas Žilvinas Kuzmickas, Henkel techninis konsultantas Kęstutis Navickas, UAB "Virbarta" direktorius Viktoras Mažeiva.

Visiems Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurso dalyviams ir juos parengusiems mokytojams įteiktos VšĮ Telšių regioninis profesinio mokymo centras padėkos, o prizinių vietų nugalėtojams STATREG kortelės, rėmėjų Knauf Lietuva, Henkel, UAB "Plungės lagūna", UAB "Nordec" prizai.

Mūsų mokyklai atstovavo 1 kurso AS 22 grupės moksleiviai Auškalnis Algimantas ir Žukauskas Modestas, konkurso metu įgyta patirtis pravers praktinėje veikloje.

 

National CPR association