Apskaitininkų profesinio meistriškumo konkursas

2017 m. kovo 30 d. Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje vyko tarpmokyklinis Apskaitininko ir kasininko profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvavo komandos iš Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos, Kėdainių profesinio rengimo centro, Lančiūnavos skyriaus, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos ir mūsų mokyklos apskaitininkės ir kasininkės.

Mūsų mokyklą atstovavo AK1/16 mokinės: Ernesta Dilytė, Justina Kerbelienė ir Gerda Gvozdaitė. Dalyvės turėjo atsakyti į penkiasdešimt testo klausimų ir atlikti dvi praktines užduotis. Mokinės pildė pinigų apskaitos kasoje dokumentus, apskaičiavo darbo užmokestį ir užpildė darbo užmokesčio apskaitos dokumentus.

Mūsų mokinės laimėjo trečiąją vietą ir buvo apdovanotos konkurso rėmėjo AB "Rokiškio sūrio" įsteigtais prizais.


Powered by JS Network Solutions