Mokyklos sporto komplekse "Čempionų vasaros stovykla"

Gausus būrys jaunųjų sportininkų rinkosi į "Čempionų vasaros stovyklą", kuri jau antrus metus rengiama Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos  sporto komplekse.

Šiais metais stovykloje darbavosi Lietuvos jaunimo rinktinių treneris Edvinas Justa, bei LKL Kėdainių „Nevėžio“ žaidėjas Danielius Lavrinovičius. Jaunieji krepšininkai susirinko ne tik iš Lietuvos, bet ir iš  Lenkijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų.

Stovykloje lankėsi Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės ilgametis kapitonas Robertas Javtokas, kurio nuoširdus pasakojimas apie savo karjerą yra puikus pavyzdys kiekvienam sportininkui.

Liepos 14 d. Lietuvoje startavo penkerius metus lauktos Pasaulio lietuvių sporto žaidynės. Ukmergėje surengtos draugiškos rungtynės tarp Čikagos lietuvaičių ir Ukmergės "Vilkmergės" mergaičių komandų. Kadangi tai "Čempionų vasaros stovykla"  į šias draugiškas rungtynes prisijungė visi stovyklos dalyviai ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Čikagos lietuvaitės kartu su stovyklautojais dalyvavo įvairiuose krepšinio įgūdžių konkursuose. Geros emocijos, naujos pažintys ir turiningai praleistas laikas kartu.

National CPR association