Ukmergės TVM kalėdomobilis sveikino Ukmergę

Sužinoję, kad Ukmergėje gruodžio 11 d. ukmergiškiai kviečiami šventiškai papuošti savo transporto priemones ir dalyvauti kalėdiniame automobilių karavane, nutarėme prisidėti ir mes. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje susibūrė iniciatyvinė grupė: automobilių mechaniko specialybės mokiniai Lukas Masiulionis, Nojus Duchnevičius ir Linas Vilčinskas mokytojai Jūratė Kvietkauskienė, Jūratė Mišinienė, Gražina Ciplinskienė, Gintaras Minkštimas, profesinio rengimo skyriaus vedėja Virginija Balžekienė, socialinė pedagogė Jurgita Sabaliauskienė, neformalaus švietimo organizatorė Goda Juzėnaitė, vairuotojai Albinas Zaranka, Kęstutis Zbarauskas, praktinio mokymo vadovas Arvydas Minkštimas, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas.

Aptarėme keletą idėjų: elektromobilio, vilkiko su tralu, ekskavatoriaus bei sunkvežimio puošimas kalėdiniams karavanui, Įvertinus įvairias aplinkybes, techninius bei saugumo aspektus buvo nutarta puošti sunkvežimį.

Sunkvežimio kėbule buvo sukurta kalėdinė puošyba keliose zonose: namų zona su židinių, gamtos zoną su eglutėmis ir miško gyventojais, svetingumo zona su nykštukais ir dovanomis. Visas kalėdinis automobilis iliuminuotas kalėdinėmis girliandomis, apšviestas spalvotais led šviestuvais.

Žaižaruojantis kalėdinėmis girliandomis, spalvingai apšviestas, įgarsintas kalėdinę muzika ir sveikinimais kalėdomobilis gruodžio 11 d. kurs kalėdinę pasaką ir džiugins Ukmergės miesto gyventojus ir svečius, ypač mažuosius.

Kalėdinis karavanas 15.20 val. startavo mūsų mokyklos kieme ir judėjo tokiu maršrutu: Kauno g., Vilniaus g. tiltas,, Užupio mikrorajonas, Antakalnio g., Dariaus ir Girėno g., Vilniaus g. tiltas, centro sankryža, Vytauto g., Anykščių g., Maironio g., Kudirkos g., Daukanto g., Žiedo g., Stoties g., Kauno g., Ukmergės kultūros centras Kęstučio a. (16.05 val.)

Atvykus kalėdiniam karavanui prie kultūros centro buvo įžiebta Ukmergės kalėdinė eglė.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams: UAB ,,AUTOŽIEDAS“ (Automobilių remontas ir priežiūra Ukmergėje, direktorius Eugenijus Vytaitis). Medelynui ,,PUOŠMEDIS“ (prekyba  lietuviškais dekoratyviniais augalais, tujomis ir kitais augalais gyvatvorėms, vadovė Janina Stancikaitė-Strikienė), Led šviestuvai (,,Topa Events‘‘ - Renginių apšvietimas, įgarsinimas, vedimas Lietuvoje, Tomas Paknys), už nykštukių aprangas dėkojame darželiui - lopšeliui ,,Buratinas” ir Ukmergės kultūros centrui. 

National CPR association