VIRTUALI KARJEROS SAVAITĖ

BALANDŽIO 26-29 D.
 

Kviečiame dalyvauti mokinius, karjeros konsultantus, mokytojus, mokinių tėvus

ir visus besidominčius ugdymo galimybėmis 

Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje

 

PRISTATYSIMEpagrindinio ir vidurinio išsilavinimo galimybes, kvalifikacijos tobulinijmo galimybes, neformalųjį ugdymą, praktikos galimybes užsienio šalyse

 

DATA

LAIKAS

SPECIALYBĖ

NUORODA

REGISTRACIJAI

04-26

14:00

AUTOMOBILIŲ MECHANIKO

Registracija

 

04-26

15:00

APDAILININKO

Registracija

 

04-27

14:00

BALDŽIAUS

Registracija

 

04-27

15:00

KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS

Registracija

 

04-28

14:00

PARDAVĖJO KONSULTANTO

Registracija

 

04-28

15:00

VIRĖJO

Registracija

 

04-29

14:00

METALO APDIRBIMO STAKLININKO

Registracija

 

04-29

15:00

ELEKTRIKO

Registracija

 


Kiekvieno virtualaus susitikimo metu Jūsų lauks kultūrinė programa ir PRIZAI!

Visi virtualios karjeros savaitės dalyviai gaus kvalifikacijos pažymėjimą!

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos virtuali karjeros savaitė vyks nuotoliniu būdu, naudojant „Zoom“ platformą, tad jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono, kompiuterio ar bet kurio kito įrenginio su prieiga prie interneto.

 

1 vieta konkurse „Verslo žinios karjeros sėkmei 7“

2021 m. kovo 25d. vyko respublikinis profesinių mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo žinių konkursas „Verslo žinios karjeros sėkmei 7“. Esant epidemiologinei situacijai šis konkursas vyko nuotoliniu būdu MICROSOFT TEAMS platformoje. Konkursą organizavo - Biržų technologijų ir verslo mokymo centras.

Konkurso tikslas – ugdyti mokinių verslumą, iniciatyvumą, gilinti ekonomokos ir verslo žinias.

Konkurso trukmė 4 val. Teorinei daliai (testams) skiriama 15 min., viktorinai „Verslo žinios karjeros sėkmei“ - 20 min., ekonominiam kryžiažodžiui - 20 min., komandos namų darbų  „Ateities verslas“ pristatymui - 3-5 min.

Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos SAV/20 grupės mokinės: Laura Aleksejevaitė ir Estera Sartauskaitė.

Mūsų mokyklos komandą lydėjo sėkmė. Tapome viktorinos „Verslo žinios karjeros sėkmei“ nugalėtojais. Laimėjome pagrindinį prizą – užėmėme I vietą.

SAV/20 grupės mokines Laurą Aleksejevaitę ir Esterą Sartauskaitę konkursui paruošė mokytojos Elena Juknienė ir Genovaitė Adamonienė. Ateities verslo idėjas filmuke „Ateitie verslas“ perteikė Arūnas Stankevičius. 

Namų darbas


Powered by JS Network Solutions