VIRTUALI KARJEROS SAVAITĖ

BALANDŽIO 26-29 D.
 

Kviečiame dalyvauti mokinius, karjeros konsultantus, mokytojus, mokinių tėvus

ir visus besidominčius ugdymo galimybėmis 

Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje

 

PRISTATYSIMEpagrindinio ir vidurinio išsilavinimo galimybes, kvalifikacijos tobulinijmo galimybes, neformalųjį ugdymą, praktikos galimybes užsienio šalyse

 

DATA

LAIKAS

SPECIALYBĖ

NUORODA

REGISTRACIJAI

04-26

14:00

AUTOMOBILIŲ MECHANIKO

Registracija

 

04-26

15:00

APDAILININKO

Registracija

 

04-27

14:00

BALDŽIAUS

Registracija

 

04-27

15:00

KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS

Registracija

 

04-28

14:00

PARDAVĖJO KONSULTANTO

Registracija

 

04-28

15:00

VIRĖJO

Registracija

 

04-29

14:00

METALO APDIRBIMO STAKLININKO

Registracija

 

04-29

15:00

ELEKTRIKO

Registracija

 


Kiekvieno virtualaus susitikimo metu Jūsų lauks kultūrinė programa ir PRIZAI!

Visi virtualios karjeros savaitės dalyviai gaus kvalifikacijos pažymėjimą!

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos virtuali karjeros savaitė vyks nuotoliniu būdu, naudojant „Zoom“ platformą, tad jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono, kompiuterio ar bet kurio kito įrenginio su prieiga prie interneto.

 

Erasmus+ akreditacija 2021-2027 m. laikotarpiui

Remiantis Europos Komisijos paskelbto 2020 m. kvietimo teikti paraiškas „Erasmus“ akreditacijai gauti bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo srityse taisyklėmis, konkursui pateiktų paraiškų išoriniu vertinimu bei programos „Erasmus +“ profesinio mokymo ir suaugusiųjų švietimo atrankos komisijos siūlymu, 2021 m . vasario 18 d. Švietimo mainų paramos fondas  Ukmergės technologijų ir verslo mokyklai suteikė programos „Erasmus+“ akreditaciją profesinio mokymo srityje.

„Erasmus +“ akreditacijos suteikimas patvirtina, kad institucija yra parengusi kokybiškų tarptautinio mobilumo veiklų ilgalaikę įgyvendinimo viziją, kuri yra organizacijos strateginės plėtros dalis.

Akredituotos „Erasmus“ institucijos galės paprasčiau pasinaudoti finansavimo, pagal būsimos ,,Erasmus +'' 2021–2027 m. programos 1 pagrindinio veiksmo, galimybėmis.

Pagal „Erasmus+“ akreditacijų konkurso nuostatas, bei atsižvelgiant į  paskutines dvi pagal profesinio mokymo mobilumo chartiją įgyvendintų programos „Erasmus+“ projektų galutinių ataskaitų įvertinimų vidurkį, mokyklai taip pat  yra suteiktas ''Pažangumo ženklas''.


Powered by JS Network Solutions