Pirma vieta konkurse "Kompiuterinė Kalėdų pasaka"

Metai iš metų Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos kompiuterinio projektavimo sprecialybės mokiniai dalyvauja Respublikiniame skaitmeniniame konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“. Konkursui, kurio tikslas – ugdyti moksleivių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti originalias idėjas, atrasti savitumą, išradingumą, atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus, šiemet buvo pateikta daugiau nei 400 darbų. 
 
Didžiuojamės, kad mūsų mokiniams kasmet sekasi laimėti prizines vietas!Šie metai ne išimtis. Sveikiname kompiuterinio projektavimo specialybės mokinį Andrių Petrauską laimėjus 1 vietą!
 
Dėkojame visiems dalyvavusiems mūsų mokyklos mokiniams ir jų mokytojai Gražinai Krumžlienei už skatinimus dalyvauti konkursuose.


Powered by JS Network Solutions