Ketvirtasis miesto įmonių tinklinio mėgėjų turnyras

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla jau ketvirtus metus kviečia Ukmergės miesto įmonių darbuotojus aktyviai leisti laiką ir dalyvauti Kalėdiniame tinklinio turnyre. Tai puiki proga ne tik pajudėti, bet ir laimėti sportiškiausios metų įmonės vardą bei papuošti savo darbovietę nugalėtojų taure. Varžybos skirtos visiems, tinklinį mylintiems žmonėms, kurie nori žaisti, bet nesportuoja profesionaliai.

Šiais metais turnyre dalyvavo dešimt komandų: UAB „Stansefabrikken“, UAB „Stansefabrikken Automative“, UAB „Hennordic“, UAB „Likmerė“, UAB „Narbutas International“ UAB „SystemAir“, Ukmergės rajono savivaldybės ir policijos jungtinė komanda, UAB „Wurth Lietuva“, AB „Ukmergės gelžbetonis“ ir Ukmergės technologijų ir verslo mokykla.

Komandų kovos tinklinio aikštelėje vyko nuo spalio mėnesio kiekvieną savaitę Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse, o gruodžio 13 dieną buvo suorganizuotas finalas –  sporto šventė, kurioje triumfavo komandinis darbas.

Po finalinių varžybų, turnyro čempionais tapo UAB „Wurth Lietuva“ komanda, atminimo prizais buvo apdovanoti visi kolektyvai.

Ukmergės TVM praktinio mokymo vadovas Arvydas Minkštimas, džiaugiasi, kad šis turnyras įsibėgėjo ir UAB „Stansefabrikken“ iniciatyvos dėka vienija vis daugiau Ukmergės verslo atstovų.


Powered by JS Network Solutions