VIRTUALI KARJEROS SAVAITĖ

BALANDŽIO 26-29 D.
 

Kviečiame dalyvauti mokinius, karjeros konsultantus, mokytojus, mokinių tėvus

ir visus besidominčius ugdymo galimybėmis 

Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje

 

PRISTATYSIMEpagrindinio ir vidurinio išsilavinimo galimybes, kvalifikacijos tobulinijmo galimybes, neformalųjį ugdymą, praktikos galimybes užsienio šalyse

 

DATA

LAIKAS

SPECIALYBĖ

NUORODA

REGISTRACIJAI

04-26

14:00

AUTOMOBILIŲ MECHANIKO

Registracija

 

04-26

15:00

APDAILININKO

Registracija

 

04-27

14:00

BALDŽIAUS

Registracija

 

04-27

15:00

KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS

Registracija

 

04-28

14:00

PARDAVĖJO KONSULTANTO

Registracija

 

04-28

15:00

VIRĖJO

Registracija

 

04-29

14:00

METALO APDIRBIMO STAKLININKO

Registracija

 

04-29

15:00

ELEKTRIKO

Registracija

 


Kiekvieno virtualaus susitikimo metu Jūsų lauks kultūrinė programa ir PRIZAI!

Visi virtualios karjeros savaitės dalyviai gaus kvalifikacijos pažymėjimą!

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos virtuali karjeros savaitė vyks nuotoliniu būdu, naudojant „Zoom“ platformą, tad jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono, kompiuterio ar bet kurio kito įrenginio su prieiga prie interneto.

 

Susitikimas su seimo nariu Justu Džiugeliu

2017 m. kovo 24 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje lankėsi Seimo narys Justas Džiugelis – tai veiksmo savaitės „Be patyčių“ finalinis renginys mokykloje.

 Į susitikimą susirinko ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir miesto bendruomenė, Ukmergės rajono nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Svečias aptarė neįgaliesiems jautrius klausimus bei pasidalino savo asmeninio gyvenimo detalėmis.  LR Seimo narys J. Džiugelis vykdo „100 susitikimų“ projektą, kurio metu yra aptariamos įvairios problemos ir galimi jų sprendimo būdai. Susitikimo metu Justas ne kartą akcentavo, kad jo tikslas – siekti, jog Lietuvoje neįgaliesiems būtų sudarytos sąlygos gyventi visavertį gyvenimą, todėl atvykęs į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą jis domėjosi čia vykdomomis studijų programomis, sąlygomis mokytis, mokyklos aplinkos pritaikymu judėjimo negalią turintiems žmonėms bei diskutavo asmeninio asistento, kitais neįgaliesiems aktualiais klausimais, pasidžiaugta jau nuveiktais darbais bei pasidalinta ateities planais.

Po susitikimo mokyklos psichologė Jurgita Vasiliauskienė pakvietė visus šiltesniam pokalbiui prie arbatos puodelio, kur vyko diskusijos apie įsisenėjusias visuomenės problemas, kurių, deja, vienu spragtelėjimu neišspręsi. 


Powered by JS Network Solutions