Man keturiolika metų ir aš tikrai vairavau ,,fūrą“!

Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje sėkmingai vykdoma profesinio veiklinimo programą "Daugiau žinosi – drąsiau pasirinksi". Programos tikslas – ugdyti mokinių supratimą apie konkrečias profesijas, gerinti profesinio informavimo/konsultavimo paslaugų kokybę, įtraukiant socialinius partnerius..

Lapkričio 20 d. dviem didžiuliais autobusais atvyko Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos aštuntos klasės beveik 80 mokinių. Mokinius pasitiko mokyklos profesijos mokytojai, administracijos atstovai. Mokyklos aktų salėje šiuolaikinių technologijų pagalbą trumpai susipažinę su Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, atsakę į klausimus apie savo viešnagės tikslus, lūkesčius, mokiniai kartu su profesijos mokytojais patraukė į laboratorijas, klases.

Svečiai išbandė automobilių mechaniko, logisto ekspeditoriaus, metalo apdirbimo staklininko, virėjo, konditerio, apdailininko (statybininko), kompiuterinio projektavimo operatoriaus, robotikos, siuvėjo, floristo specialybes. Diagnozavo automobilius sistemas kompiuteriais, važinėjo lengvaisiais bei sunkiasvoriais ("fūromis") mokomaisiais automobiliais, virė, kepė, tinkavo, projektavo, litavo, kirpo ir siuvo, kūrė koliažus ir kt.

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Irena Pavasarienė, matematikos mokytoja Jūratė Palaitienė ir technologijų mokytoja Danguolė Lapinienė buvo maloniai nustebintos. Didžioji dalis mokinių atsiskleidė naujomis spalvomis: konstravo, reguliavo, kūrė, dirbo.

Viešnagės pabaigoje visi kartu susirinkome mokyklos sporto komplekse. Išrinkome taikliausius baudų metikus, sušokome "flešmobą".

Tikimės, kad mūsų bendra veikla pavyko ir po kurio laiko susitiksime su šauniais mokiniais iš Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos jau mūsų mokykloje rugsėjo 1 dieną.


Powered by JS Network Solutions