VIRTUALI KARJEROS SAVAITĖ

BALANDŽIO 26-29 D.
 

Kviečiame dalyvauti mokinius, karjeros konsultantus, mokytojus, mokinių tėvus

ir visus besidominčius ugdymo galimybėmis 

Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje

 

PRISTATYSIMEpagrindinio ir vidurinio išsilavinimo galimybes, kvalifikacijos tobulinijmo galimybes, neformalųjį ugdymą, praktikos galimybes užsienio šalyse

 

DATA

LAIKAS

SPECIALYBĖ

NUORODA

REGISTRACIJAI

04-26

14:00

AUTOMOBILIŲ MECHANIKO

Registracija

 

04-26

15:00

APDAILININKO

Registracija

 

04-27

14:00

BALDŽIAUS

Registracija

 

04-27

15:00

KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS

Registracija

 

04-28

14:00

PARDAVĖJO KONSULTANTO

Registracija

 

04-28

15:00

VIRĖJO

Registracija

 

04-29

14:00

METALO APDIRBIMO STAKLININKO

Registracija

 

04-29

15:00

ELEKTRIKO

Registracija

 


Kiekvieno virtualaus susitikimo metu Jūsų lauks kultūrinė programa ir PRIZAI!

Visi virtualios karjeros savaitės dalyviai gaus kvalifikacijos pažymėjimą!

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos virtuali karjeros savaitė vyks nuotoliniu būdu, naudojant „Zoom“ platformą, tad jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono, kompiuterio ar bet kurio kito įrenginio su prieiga prie interneto.

 

Pergalė etninio ir kulinarinio paveldo varžytuvėse

Jau tradicija tapo, kad mūsų mokykla rudenį dalyvauja linksmose varžytuvėse "Lietuvos kulinarinio ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas". Tai ilgalaikis projektas, kurį vykdo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Varžytuvės yra 2 etapų: regioninės ir respublikinės, į kurias patenka regionuose nugalėję komandos. 2019 m. spalio 22 dieną sėkmingai pasirodę Aukštaitijos regione, turime bilietą į finalą, kuris vyks lapkričio 27 dieną Vilniuje. Džiaugiamės dramos būrelio nariais, kurių neišsenkanti energija ir šiemet atnešė mokyklai pergalę pirmame etape. Didžiuojamės, virėjo specialybės mokiniais, kurių patiekalams komisija negalėjo atsispirti.

Kiekvienais metais jungiamės į šį projektą, nes jo tikslai artimi ir mūsų mokyklos vertybėms: supažindinti mokinius su regionų papročiais; skatinti mokinius rūpintis lietuvybe, etnine kultūra, tarmėmis; ugdyti mokinių supratimą apie šventes, jų tradicinius patiekalus, ruošimą bei pateikimą; skatinti mokinius giliau suvokti savo tapatumą, perimti patirtį, formuoti nuostatas gerbti ir puoselėti tradicijas; padėti išsaugoti, populiarinti ir skleisti informaciją apie kulinarijos paveldą.


Powered by JS Network Solutions