VIRTUALI KARJEROS SAVAITĖ

BALANDŽIO 26-29 D.
 

Kviečiame dalyvauti mokinius, karjeros konsultantus, mokytojus, mokinių tėvus

ir visus besidominčius ugdymo galimybėmis 

Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje

 

PRISTATYSIMEpagrindinio ir vidurinio išsilavinimo galimybes, kvalifikacijos tobulinijmo galimybes, neformalųjį ugdymą, praktikos galimybes užsienio šalyse

 

DATA

LAIKAS

SPECIALYBĖ

NUORODA

REGISTRACIJAI

04-26

14:00

AUTOMOBILIŲ MECHANIKO

Registracija

 

04-26

15:00

APDAILININKO

Registracija

 

04-27

14:00

BALDŽIAUS

Registracija

 

04-27

15:00

KOMPIUTERINIO PROJEKTAVIMO OPERATORIAUS

Registracija

 

04-28

14:00

PARDAVĖJO KONSULTANTO

Registracija

 

04-28

15:00

VIRĖJO

Registracija

 

04-29

14:00

METALO APDIRBIMO STAKLININKO

Registracija

 

04-29

15:00

ELEKTRIKO

Registracija

 


Kiekvieno virtualaus susitikimo metu Jūsų lauks kultūrinė programa ir PRIZAI!

Visi virtualios karjeros savaitės dalyviai gaus kvalifikacijos pažymėjimą!

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos virtuali karjeros savaitė vyks nuotoliniu būdu, naudojant „Zoom“ platformą, tad jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo telefono, kompiuterio ar bet kurio kito įrenginio su prieiga prie interneto.

 

Ukmergės TVM moksleiviai pagerino Lietuvos rekordą

„Makaronų tiltai 2017“  tradicinis VGTU organizuojamas Lietuvos čempionatas, kurio metu atliekami demonstraciniai čempionato dalyvių sukurtų makaronų tiltų bandymai, siekiant išsiaiškinti, kurios komandos sukurtas tiltas atlaikys didžiausią apkrovą.

2017 m. kovo 14 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos apdailininko statybininko specialybės pirmo kurso moksleiviai Audrius Deviatnikovas, Faustas Krikščiūnas, Paulius Ramanauskas ir Tomas Šinkūnas kartu su profesijos mokytoju Dovilijumi Serapinu dalyvavo nacionalinio čempionato „Makaronų tiltai 2017“ pirmajame atrankos etape Kėdainių „Šviesiojoje“ gimnazijoje, užėmė 1 vietą ir pagerino Lietuvos rekordą. Jaunuolių sumeistrautas tiltas iš makaronų atlaikė net 5,5 kg apkrovą.

Sekantis žingsnis – finalas Vilniuje balandžio mėnesį, kur susirinks tvirčiausius tiltus pastačiusios komandos. Čia rungsis žinios, kūrybiškumas, įgūdžiai ir užsispyrimas.

Ukmergės TVM moksleivių užsidegimas beribis. „Jei eiti, tai tik į priekį, reiks atlikti daug papildomų skaičiavimų ir bandymų, kad finale pasirodytume ne prasčiau už kitas mokyklas, tačiau mano komanda tikrai pasiruošusi įdėti pastangų, nes pergalės skonis nuostabus“, kalbėjo Ukmergės TVM profesijos mokytojas Dovilijus Serapinas.


Powered by JS Network Solutions