"Vairuotojas - saugaus eismo dalyvis 2019"

2019 m. birželio 6 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko tarptautinis "Vairuotojas - saugaus eismo dalyvis 2019“ profesinio meistriškumo konkursas, skirtas profesinio mokymo įstaigų tolimųjų vežimų vairuotojo ekspeditoriaus  krypties programų mokiniams.

Renginyje dalyvavo: Kėdainių PRC, Vilniaus TMC, Klaipėdos PMC, Utenos RPMC, Ukmergės TVM, bei  Baltarusijos ir Latvijos profesinio mokymo įstaigų komandos.

Konkurse mokiniai pasitikrino kelių eismo teorines žinias bei praktinius  vairavimo įgūdžius. Vairuoti teko su lengvuoju ir krovininiu automobiliais. Lengvojo automobilio vairavimui pasunkinti ir paįvairinti ant automobilio kapoto buvo pritvirtinta lėkštutė, o joje lauko teniso kamuoliukas.

Kova vyko įtemptai ir įdomiai. Visi jautė, kad dar turi šansus pasivyti varžovus ir užimti prizinę vietą. Susumavus rezultatus, absoliučioje įskaitoje, pirma vietą iškovojo Ukmergės TVM, antrąją - Vilniaus TMC, trečiąją - Klaipėdos PMC. 

Visos, be išimties, komandos bei dalyviai apdovanoti asmeniniais padėkos raštais ir rėmėjų įsteigtais prizais.

Dėkojame renginio rėmėjams: Wurth Lietuva UAB, UAB "Skuba", UAB "Artūro transportas", UAB „Aljuva" ir "Bikuvos prekyba".


Powered by JS Network Solutions