Mokykloje vyko konkursas „Verslumo ABC“

2019 m. gegužės 9 dieną, mūsų mokykloje vyko konkursas  „Verslumo ABC“ . Konkurse dalyvavo 5 pirmo kursto moksleivių komandos: automechanikų, elektrikų, logistų, kompiuterinio programavimo operatorių, virėjų ir jungtinė bendrabučio komanda. Konkursą  pradėjo ir mokinius pasveikino mokyklos direktorius Jonas Cesevičius. Komandas vertino kompetentinga komisija, sudaryta iš mokyklos administracijos darbuotojų ir profesijos mokytojų.

Komandos iš anksto buvo parengusios grupės ar specialybės pristatymą. Geriausiai pristatymą paruošė ir daugiausiai balų gavo automechanikų, kompiuterinio programavimo operatorių, bei eklektikų komandos.

Antroji užduotis buvo skirta Europos dienos paminėjimui. Jos metu moksleiviai atliko užduotis, kuriose reikėjo geografijos bei istorijos žinių.

Labiausiai moksleivių kūrybiškumą atskleidusi užduotis buvo „Prekės reklama“. Šios užduoties metu, moksleiviams buvo išdalintos įvairios prekės, kurioms jie turėjo sukurti reklamą ir ją pristatyti.

Visos komandos buvo nominuotos už inovatyvumą, kūrybiškumą, originalumą, verslumą, išradingumą ir elegantiškumą, bei gavo saldžius prizus.

Geriausiomis buvo pripažintos trys komandos: 

3 vieta – LE 1/18

2 vieta – KPO 1/18

1 vieta – E 1/18

Geriausioms komandoms atiteko skanios konkurso „Verslumo ABC“ rėmėjų - ūkininko  D. Čepelio, ir UAB „Ukmergės duona“- dovanos.


Powered by JS Network Solutions