Tarptautinis tinklinio turnyras Baltarusijoje

2019 m. kovo 20 – 23 dienomis mūsų mokyklos tinklinio komanda dalyvavo Tarptautiniame tinklinio turnyre "Ateities energija“. Turnyras vyko Gorodoko valstybiniame žemės ūkio koledže Baltarusijoje. Komandoje žaidė mokiniai Dovydas Valsiūnas, Ernetas Kasinskas, Domantas Kartanas, Miglė Žižytė, Rokas Radionovas, Dominykas Talkevičius, Gytis Vaivada, Giedrius Vaivada. Komandą turnyrui paruošė tinklinio būrelio vadovė Ramutė Karalienė.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo keturios Baltarusijos koledžų komandos, Pskovo žemės ūkio koledžo komanda iš Rusijos, mūsų kaimynai iš Latvijos Malnavos koledžo komanda ir Estijos Olustverės paslaugų ir kaimo ekonomikos mokyklos komanda.

Visose komandose žaidė vaikinai, tik mūsų mokyklos komandoje žaidė šauni mergina Miglė Žižytė.

Baltarusijoje ir Rusijoje tinklinis yra nacionalinis žaidimas kaip pas mus krepšinis.

Turnyras buvo gerai organizuotas. Visos rungtynės vyko įtemptai, kovingai. Galime pasidžiaugti mūsų mokyklos mokinių geru žaidimu, gera nuotaika, draugiškumu ir kultūra.

Mūsų tinklininkai užėmė ketvirtąją vietą. Sveikiname mūsų komandos narius.


Powered by JS Network Solutions