Seminaras "CNC staklių panaudojimas pamokose"

2018 m. mokykla, siekdama pagerinti materialinę bazę ir sudominti moksleivius naujovėmis, ateinančiomis į darbo rinką, įsigijo praktiniam mokymui – mokomąsias universalias programuojamąsias CNC staklės Stepcraft 840. Šios kompaktiškos, nedidelių gabaritų, lengvai transportuojamos staklės gali dirbti lazeriu, freza ir 3D spausdintuvo rėžimu. Mokykla, siekdama skleisti ir dalintis savo gerąja patirtimi, š.m. vasario 19 d. suorganizavo rajono technologijų mokytojams seminarą.

Seminarą organizavo ir teorinę dalį vedė praktinio mokymo vadovas A. Minkštimas, praktinę dalį - IT specialistas ir praktikos mokytojas A. Stankevičius. Seminaro metu buvo skaitoma paskaita apie mažų gabaritų programinių staklių panaudojimą technologijų pamokose. Mokytojai ne tik klausė teorijos, bet galėjo pamatyti dirbančias stakles tiek frezos, tiek lazerio rėžimu. Taip pat buvo demonstruojama, kaip dirba MINGDA 3D spausdintuvas.

Tikimės, kad mūsų mokykloje įgyta patirtis paskatins platesnį CNC staklių panaudojimą technologijų pamokose miesto ir rajono mokyklose.


Powered by JS Network Solutions