BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Vėdinamų fasadų šiltinimo ir apdailos galimybės

2019 m. sausio 22-23 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko seminaras „Vėdinamų fasadų šiltinimo ir apdailos galimybės: teorija ir praktika“, kurį organizavo praktinio mokymo vadovas Arvydas Minkštimas.

Seminare dalyvavo Kėdainių profesinio rengimo centro, Jonavos profesinės mokyklos ir Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos apdailininkų (statybininkų) profesijos mokiniai su mokytojais Virginija Jankūniene, Dovilijumi Serapinu ir Virginijumi Balioniu. Seminarą vedė keli lektoriai: apie vėdinamų fasadų apdailos plokščių klijavimo sistemą SPS papasakojo Gintaris Maslauskas „Soudal“ įmonės atstovas, apie šiltinimo sprendimus vėdinamam (pakabinamam) fasadui papasakojo Tomas Makaveckas „Finnfoam“ įmonės atstovas, apie EJOT Crossfix vėdinamų fasadų profilius papasakojo Mantas Kaminskas „Ejot“ įmonės atstovas ir apie vėdinamų fasado apdailą: Cedral ir Equitone papasakojo Vidas Jaškauskas „Eternit Baltic“ įmonės atstovas.

Praktinių užsiėmimų metu mokiniai susipažino su klijavimo SPS sistema, klijuojančiais MS polimero hermetikais (SOUDAL FIX ALL) ir  vėdinamo (pakabinamo) fasado įrengimo technologija. Mokiniai aktyviai dalyvavo įrengiant vėdinamą fasadą, išmoko naudotis įrankiais, parinkti ir naudoti reikiamas medžiagas.

Seminaruose taip pat dalyvavo „Ukmergės statyba“ ir „Ukmergės butų ūkis“ įmonių darbuotojai.

Visi seminaro dalyviai pasisėmė žinių apie naujas technologijas, naujus medžiagų produktus, montavimo įrankius ir gavo kvalifikacinius pažymėjimus.

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions