BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Edukacinė kelionė į Valstybės pažinimo centrą

2018 m. gruodžio 18 d. projekto „Pažink valstybę” dalyviai, mokytojos Elena Junienė ir Daiva Stankevičienė, apsilankė Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų ansamblyje įkurtame Valstybės pažinimo centre.   

Mokinius pasitiko Ugdymo plėtotės centro kvalifikacijos tobulinimo skyriaus  metodininkė Giedrė Čepienė.

Edukacinės programos tikslas - padėti moksleiviams rasti atsakymus apie pilietiškumo prasmę ir valstybės veikimo principus.

Projekto dalyvius sužavėjo unikali aplinka. Kiekvienas į rankas gavo planšetę, kurios pagalba galėjo išsamiai ir interaktyviai susipažinti su ekspozicija, išklausyti norimą informaciją, rasti eksponatų aprašymus, vaizdo bei garso medžiagą, išgirsti visuomenei žinomų žmonių komentarus.

Seanso „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“ metu, mokiniai pasitelkdami šiuolaikines technologijas, išgirdo netradicinį šimtmečio pasakojimą ir susipažino su specialiai parodai atrinktomis drąsiausiomis vizijomis politikos, kultūros ir mokslo srityse bei ekspozicijoje perteikiamais demokratinės valstybės veikimo principais.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions