Ukmergės įmonių Kalėdinis tinklinio turnyras

Du mėnesius Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vyko Ukmergės įmonių tinklinio varžybos. 2018 m. gruodžio 1 d. finalinėse varžybose dalyvavo stipriausios įmonių komandos: "Likmerė", "Hennordic UMEGA", "Stansefabrikken", "UTVM", "UKRENGA/GELŽBETONIS", "Stansefabrikken Automotive", "SystemAir", "Narbutas", "Wurth", "Ukmergės savivaldybė".

Šventės dalyvius ir susirinkusius svečius sveikino komandų palaikymo šokėjos, mokinė Austėja Strazdaitė sugiedojo Lietuvos himną, Ukmergės bendruomenės pirmininkas Julius Kazėnas džiaugėsi jau ne pirmi metai vykstančiu turnyru, už tai dėkojo pagrindiniam turnyro organizatoriui Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos praktinio mokymo vadovui Arvydui Minkštimui. Mokyklos direktorius Jonas Cesevičius tardamas sveikinamąjį žodį linkėjo ne tik sportinės sėkmės, bet ir gražios Ukmergės įmonių draugystės.

Ukmergės įmonių tinklinio varžybose mokyklą atstovavo jungtinė mokinių ir mokytojų komanda: Arvydas Minkštimas, Vasiliauskas Nerijus, Chadatavičius Karolis, Rudokas Algirdas, Sakas Artūras, Simonaitis Eugenijus, Kasinskas Ernestas, Valsiūnas Dovydas, Žižytė Miglė, Talkevičius Dominykas.

Po atkaklių kovų stipriausia Ukmergės įmonių tinklinio komanda tapo "Wurth" įmonės komanda, antraja vieta džiaugėsi "Hennordic UMEGA", garbinga trečioji vieta atiteko "Stansefabrikken Automotive" įmonės komandai. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokinių ir mokytojų komanda liko neprastoje stiprioje ketvirtoje vietoje.


Powered by JS Network Solutions