BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Ukmergės įmonių Kalėdinis tinklinio turnyras

Du mėnesius Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vyko Ukmergės įmonių tinklinio varžybos. 2018 m. gruodžio 1 d. finalinėse varžybose dalyvavo stipriausios įmonių komandos: "Likmerė", "Hennordic UMEGA", "Stansefabrikken", "UTVM", "UKRENGA/GELŽBETONIS", "Stansefabrikken Automotive", "SystemAir", "Narbutas", "Wurth", "Ukmergės savivaldybė".

Šventės dalyvius ir susirinkusius svečius sveikino komandų palaikymo šokėjos, mokinė Austėja Strazdaitė sugiedojo Lietuvos himną, Ukmergės bendruomenės pirmininkas Julius Kazėnas džiaugėsi jau ne pirmi metai vykstančiu turnyru, už tai dėkojo pagrindiniam turnyro organizatoriui Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos praktinio mokymo vadovui Arvydui Minkštimui. Mokyklos direktorius Jonas Cesevičius tardamas sveikinamąjį žodį linkėjo ne tik sportinės sėkmės, bet ir gražios Ukmergės įmonių draugystės.

Ukmergės įmonių tinklinio varžybose mokyklą atstovavo jungtinė mokinių ir mokytojų komanda: Arvydas Minkštimas, Vasiliauskas Nerijus, Chadatavičius Karolis, Rudokas Algirdas, Sakas Artūras, Simonaitis Eugenijus, Kasinskas Ernestas, Valsiūnas Dovydas, Žižytė Miglė, Talkevičius Dominykas.

Po atkaklių kovų stipriausia Ukmergės įmonių tinklinio komanda tapo "Wurth" įmonės komanda, antraja vieta džiaugėsi "Hennordic UMEGA", garbinga trečioji vieta atiteko "Stansefabrikken Automotive" įmonės komandai. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokinių ir mokytojų komanda liko neprastoje stiprioje ketvirtoje vietoje.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions