BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Mokiniai lankydamiesi UTVM projektuoja savo ateitį

2018 m. lapkričio 14 d. geltonas mokyklinis autobusas iš Anykščių rajono Taupio pagrindinės mokyklos įsuko į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos kiemą. Devintos ir dešimtos klasių mokiniai lydimi technologijų mokytojo Vigando Bešėno atvyko susipažinti su mokyklos baze, mokymosi ir gyvenimo sąlygomis, specialybėmis. Mokinius pasitiko karjeros konsultantė Gražina Medišauskienė ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas. Svečiai apžiūrėjo kabinetus, laboratorijas. Profesijos mokytojai Valdemaras Skistimas, Povilas Dilys, Dovilijus Serapinas, Algis Vilemavičius, Gražina Ciplinskienė mokinius supažindino su automobilių mechaniko, elektromontuotojo, apdailininko (statybininko), logisto ekspeditoriaus specialybėmis. Mokiniai išbandė rankos taiklumą mesdami kamuolį į krepšį sporto komplekse, apžiūrėjo mokyklos stadioną, bendrabutį.

2018 m. gruodžio 6 d. mokykloje lankėsi Ukmergės Pašilės progimnazijos septintos ir aštuntos klasių mokiniai lydimi socialinės pedagogės Linos Pežinskienės ir technologijų mokytojo  Vigando Bešėno. Profesijos mokytojai, Gintaras Minkštimas, Dovilijus Serapinas, Valdemaras Skistimas, Lina Drazdienė, Gražina Ciplinskienė mokinius supažindino su automobilių mechaniko, elektromontuotojo, apdailininko (statybininko), logisto ekspeditoriaus, virėjo, pardavėjo specialybėmis. Mokiniai taip apžiūrėjo sporto kompleksą, mokyklos stadioną, bendrabutį. Karjeros konsultantė Gražina Medišauskienė ir direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas  sutarė su Ukmergės Pašilės progimnazijos mokiniais, kad sekantį kartą pavasarį mokiniai atvyks praktiškai išbandyti profesijas. Tikimės buvo įdomu ir naudinga.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions