Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo konkurso finale - 3 vieta

Profesinių mokyklų mokiniai iš visų Lietuvos regionų spalio–lapkričio mėn. dalyvavo atrankiniuose Kulinarijos paveldo konkursuose Kaune, Marijampolėje bei Aukštadvaryje. Iš viso dalyvavo 13 komandų, geriausieji savo regionams atstovavo Vilniuje vykusiame baigiamajame renginyje lapkričio 29 d. Džiaugiamės, kad atrankų metu buvome įvertinti ir turėjome galimybę vykti į Vilnių varžytis finale kartu su kitais geriausiais savo regionų atstovais.

Šių metų tema – darbo šventės. Ukmergės TVM komanda pasirinko linų rovimo darbo šventę, kurią pristatė dramos būrelio vadovės Vilmos Kvietkauskienės sukurtu vaidinimu, atspindinčiu kraštui būdingus papročius, dainas, tarmę.

Smagi buvo ir antroji konkurso dalis, kuomet pristatėme profesijos mokytojos Virginijos Vagonienės paruoštus mūsų regionui būdingus patiekalus. Tiek dalyviai, tiek renginio svečiai bei vertinimo komisijos nariai turėjo gerą progą paragauti aukštaitiškų sūrių ir įvairių kitų gardumynų. Mokiniai ne tik vaišino dalyvius, bet ir pasakojo komisijai apie patiekalų gaminimo tradicijas, technologijas. Susumavus rezultatus, III vieta atiteko Ukmergės technologijų ir verslo mokyklai.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojai Jūratei Mišinienei ir visai jos kūrybinei komandai už originalias stalo dekoracijas, o vedėjai Virginijai už geranorišką pagalbą, ieškant linų laukuose lapkričio mėnesį!


Powered by JS Network Solutions