BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Protų mūšis – „AIDS: geriau žinoti “

Visi žinome, kad AIDS yra pasaulyje pavojingiausia užkrečiama liga, kasmet nusinešanti milijonus žmonių gyvybių. Pasauline kovos su AIDS diena yra paskelbta gruodžio 1–oji. 

Pažymėdami šią datą, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai pakvietė ugdymo įstaigas, aukštąsias mokyklas, visuomenines organizacijas ir kitas bendruomenes dalyvauti viktorinoje –  protų mūšyje – „AIDS: geriau žinoti “. Ukmergės technologijų ir verslo mokykla prisidėjo prie šios iniciatyvos. Protų mūšis vyko gruodžio 11 d. Jame dalyvavo 9a, 9b, 10,  KPO1/18, V1/18, LE1/18, AM1/18, MA1/18  klasių mokinių komandos.

Atkaklioje kovoje nugalėtoja tapo MA1/18 klasė, tačiau prizus ir padėkas gavo visi dalyviai. Tikimės, kad ne vienas,  sužinojęs apie skaudžias ir tragiškas AIDS  pasekmes bei milijonines žmonių aukas, rimtai susimąstė apie šią baisią ligą, kurią sukelia ir platina mūsų pačių elgesys.

Renginį organizavo  sveikatos priežiūros specialistė Vida Peldžienė.

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions