BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Mokinių komandos projektas „Kalėdinė dovana miestui“

2018 m. lapkričio 6 d. Ukmergės rajono savivaldybėje vyko jaunimo idėjų, pakeisiančių miesto veidą, varžybos. Šį renginį organizavo Atviros Lietuvos fondas. Šiame renginyje dalyvavo trys komandos iš J. Basanavičiaus, Siesikų gimnazijų ir Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos.

Mokiniai vienai dienai įsikūrė Ukmergės savivaldybės tarybos narių, turizmo ir verslo centro ir švietimo ir sporto skyriaus salėse kūrė idėjas, kurias norėtų įgyvendinti Ukmergėje. Proceso metu susitiko su savivaldybės darbuotojais, miesto NVO atstovais, pateikė jiems rūpimus klausimus, savo projekto idėją. Finaliniame susitikime tarpusavyje varžėsi dėl geriausio projekto, kuris bus įgyvendintas iš Ukmergės miesto savivaldybės biudžeto. 

Mūsų mokyklos mokinių komanda sukūrė projektą „Kalėdinė dovana miestui“. Šios idėjos tikslas - pakeisti miesto Kalėdinės eglės įvaizdį. Savo rankomis pagamintais naujais kalėdiniais žaislai sudominti miestiečius. Mokiniai originaliai pristatė savo idėją ir laimėjo antrąją vietą.

Sveikiname komandą!

Mokytoja Gražina Medišauskienė

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions