BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Pyragų dieną - linksmos "Pyragų kovų" varžytuvės

2018 m. lapkričio 6 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos bendruomenė šventė pyragų dieną, suorganizavę linksmas "Pyragų kovų" varžytuvės. Šmaikštus renginys nustebino dalyvių gausa, gera nuotaika ir visos mokyklos bendruomenės įsitraukimu.

Kepiniai stebino ne tik savo skoniu, bet ir išvaizda, kvapais, juos skanavę ir už geriausią balsavę smaližiai siūlė ateityje dalyvių gaminius grupuoti į kategorijas: keksai, pyragai, tortai, sausainiai. Smagu paskelbti, kad šiemet geriausiu pripažintas mūsų vairuotojo Kęstučio Zbarausko iškeptas saldumynas "Rožytės" - aliejuje kepti trapučiai, paskaninti cukraus pudra. Kęstutis apdovanotas stilingu UTVM puodeliu ir kuo nuoširdžiausiais linkėjimais jo nuostabiai žmonai! Tikimasi, kad "Pyragų kovos" taps kasmetine ir  tradicine švente.

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions