BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Ukmergės kultūros centre filmo "Tarp pilkų debesų" peržiūra

2018 m. spalio 26 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai ir mokytojai vyko į Ukmergės kultūros centrą, kur visi kartu dalyvavo kino seanse. Nemaža dalis mokinių pripažino, kad domėtis skaudžia tautos istorija jiems ypač svarbu.

Rūtos Šepetys romano „Tarp pilkų debesų“ motyvais sukurtas filmas pasakoja apie lietuvių tremties istoriją jaunos merginos Linos akimis. Visame pasaulyje šios knygos parduota per milijoną kopijų, romanas yra įtrauktas į privalomos literatūros jaunimui sąrašą JAV mokyklose.

Manome, kad jaunų žmonių patriotiškumą reikia skatinti visais įmanomais būdais, taip pat ir filmais. "Tarp pilkų debesų" sukurtas itin subtiliai ir jautriai, žiūrėdamas gali pats įsijausti į veikėjų vaidmenis. Nuoširdžiai dėkojame Ukmergės kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkei Gražvydai Tušienei už malonų bendradarbiavimą, organizuojant filmo peržiūrą.

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions