BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Jau ketvirti metai keliaujame į festivalį "Studfestas"

Jau ketvirti metai, kai rudenį Lietuvos moksleivius sukviečia karjeros festivalis "Studfestas". Šiemet jis vyko spalio 25 d.  Kauno Žalgirio arenoje.

Iš Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos išvyko 20 mokinių su neformalaus švietimo organizatore.

Studfestas – tai konferencija apie studijas ir karjerą, kurioje savo gerąja patirtimi su Lietuvos jaunimu dalinosi net 16 lektorių, kurie išgelbėjo mus nuo besisukančių minčių: "Kaip nepasiduoti kitų įtakai renkantis profesiją ir siekti savo svajonės?", „Kaip paversti savo hobį darbu?“, "Nuo ko pradėti kelią į lyderystės link?", "Kaip išdrįsti pasirinkti nepopuliarias, bet reikalingas specialybes?".  Pranešimų pabaigoje vyko muzikinės grupės "Lilas ir Innomine: pasirodymas. Sakoma, kad geriausios idėjos gimsta juokaujant, tad renginio vedėjas Rolandas Mackevičius tikrai padėjo išlaikyti aukštą juoko lygį viso renginio metu. Grįžome vėlai, pavargę, bet gerai nusiteikę.

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions