BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Etninio paveldo varžytuvėse - 1 vieta!

2018 m. spalio 23 d. Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamos etnokultūrinio projekto „Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“  varžytuvės.

Projektu siekiama supažindinti mokinius su skirtingais regionų papročiais, tradicijomis ir tradiciniais kalendorinių švenčių patiekalais. Šių metų tema – darbo šventės.

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos dramos būrelio vadovės Vilmos Kvietkauskienės parengta programa ir profesijos mokytojos Gražinos Čepurnienės pagaminti kulinarinio paveldo patiekalai sužavėjo vertinimo komisijos narius, todėl mums buvo skirta 1 vieta bei pakvietimas dalyvauti respublikinėse varžytuvėse lapkričio 29 d., kur pasirodys visi regioninių varžytuvių nugalėtojai iš žemaitijos, aukštaitijos, dzūkijos ir suvalkijos. Dėkojame mokinėms Augustei Indrašiūtei, Auksei Usevičiūtei, Jurgai Gasiūnaitei, Reginai Veršulytei ir Gitanai Šniuikaitei, kurios taip sėkmingai atstovavo mūsų mokyklą varžytuvėse ir linkime sėkmės ruošiantis respublikinėms varžytuvėms!

Renginiai

 • Bal
  24
  10:00
  Seminaras: "Klasės vadovas - asmenybės ir bendruomenės ugdytojas"
  Konferencijų salėje
 • Bal
  29
  11:00
  Senjorai vairuoja saugiai
  UTVM
 • Geg
  07
  08:00
  Verslumo savaitė
  UTVM
 • Geg
  16
  13:30
  Saugaus eismo viktorina
  13 kab. ir vairavimo aikštelė


Powered by JS Network Solutions