Tradicinė sporto šventė "Linksmoji spartakiada"

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs žodžio „sportas“.  Visi žinome, kad tai aktyvi fizinė veikla, skirta lavinti kūnui, bet ar žinojote, kad sportuojant laviname ne tik raumenis, protą, bet ir galime pagaminti daug vitamino C?

Linksmoji UTVM spartakiada, įvykusi spalio 3 dieną, buvo puiki proga patirti neišdildomų įspūdžių, gauti porciją gerų emocijų ir visiems kartu gerai praleisti laiką.

Šiose varžybose dalyvavo net 12 komandų: 1) KPO 1/18 grupės komanda "Ballas", MA1/18 komanda “Sveikuoliai”, AM2/17 komanda “Stabdžiai”, LE2/17 komanda “Ledukai”, AM1/18 komanda “Arkliamūšis”, V1/18 komanda “Spartuolis”, LE1/18 komanda “Pirmūnai”, bendrabučio komanda “Bendrabutiečiai”, E1/18 grupės komanda, tinklinio būrelio komanda ir mokytojų komanda “Jaunystė”.

Šio turnyro sumanytoja ir iniciatorė kūno kultūros mokytoja Ramutė Karalienė džiaugėsi visų komandų vieningumu, draugiškumu ir vienas kito palaikymu.

Varžybos nebūtų varžybos, jei nebūtų nugalėtojų. Sveikiname sėkmę patyrusias ir prizines vietas iškovojusias komandas: 1 vieta - mokytojos Palmiros Kadelskienės auklėtiniai (AM2/17), 2 vieta - mokytojos Skaidrės Gaidamavičienės auklėtiniai (LE2/17) ir 3 vieta - mokytojos Dovilės Taparauskienės auklėtiniai (AM1/18).


Powered by JS Network Solutions