BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Tradicinė sporto šventė "Linksmoji spartakiada"

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs žodžio „sportas“.  Visi žinome, kad tai aktyvi fizinė veikla, skirta lavinti kūnui, bet ar žinojote, kad sportuojant laviname ne tik raumenis, protą, bet ir galime pagaminti daug vitamino C?

Linksmoji UTVM spartakiada, įvykusi spalio 3 dieną, buvo puiki proga patirti neišdildomų įspūdžių, gauti porciją gerų emocijų ir visiems kartu gerai praleisti laiką.

Šiose varžybose dalyvavo net 12 komandų: 1) KPO 1/18 grupės komanda "Ballas", MA1/18 komanda “Sveikuoliai”, AM2/17 komanda “Stabdžiai”, LE2/17 komanda “Ledukai”, AM1/18 komanda “Arkliamūšis”, V1/18 komanda “Spartuolis”, LE1/18 komanda “Pirmūnai”, bendrabučio komanda “Bendrabutiečiai”, E1/18 grupės komanda, tinklinio būrelio komanda ir mokytojų komanda “Jaunystė”.

Šio turnyro sumanytoja ir iniciatorė kūno kultūros mokytoja Ramutė Karalienė džiaugėsi visų komandų vieningumu, draugiškumu ir vienas kito palaikymu.

Varžybos nebūtų varžybos, jei nebūtų nugalėtojų. Sveikiname sėkmę patyrusias ir prizines vietas iškovojusias komandas: 1 vieta - mokytojos Palmiros Kadelskienės auklėtiniai (AM2/17), 2 vieta - mokytojos Skaidrės Gaidamavičienės auklėtiniai (LE2/17) ir 3 vieta - mokytojos Dovilės Taparauskienės auklėtiniai (AM1/18).


Powered by JS Network Solutions