BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Gastronomijos specialistų iš Italijos dėstymo vizitas

2018 m.  gegužės 15-18 d.  mokykloje lankėsi gastronomijos specialistai iš Italijos Giuzeppe Derrico ir Mindaugas Lučka. Vizito metu, svečiai surengė 4 praktinio mokymo seminarus virėjo specialybės mokiniams ir mokytojams, kurių metu supažindino su itališkos virtuvės specifika, mokė gaminti itališkus patiekalus iš daržovių, žuvies, jūros gėrybių (krevečių, midijų, aštunkojų), kepti tikrą itališką picą, lazaniją, moliūgų duoną, gaminti makaronus (tagletelle), įvairius itališkus virtinukus (raviolli, gnocchi ir kt.).

Laisvalaikiu, svečiai iš Italijos apžiūrėjo mokyklos praktinio mokymo bazę, susipažino su Ukmergės miestu, lankėsi Vilniuje ir Kaune.

Dėstymo vizitas vyko įgyvendinant Erasmus +  programos  projektą Nr.2017-1-LT01-KA116-034838  "Profesinė praktika ES šalyse".

Projektas finansuotas pagal Erasmus + programą, kurią Lietuvoje  administruoja Švietimo mainų paramos fondas.Powered by JS Network Solutions