GERBIAMI MOKINIAI, TĖVELIAI, GLOBĖJAI,

NUO KOVO 30 D. ugdymo procesas bus vykdomas pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

PAMOKOS PRASIDEDA 8.00 VAL.

VISA INFORMACIJA APIE NUOTOLINĮ MOKYMĄ SKELBIAMA PER:

  • Elektroninį TAMO dienyną
  • Mokyklos internetinę svetainę www.ukvm.lt
  • Facebook paskyrą https://www.facebook.com/ukvm.lt
  • 9 ir 10 kl. Mokiniai visą būtiną informaciją gaus per TAMO dienyną, bendraudami su mokytojais
  • 1 ir 2 kurso po 10 kl. mokiniai visą būtiną informaciją gaus per TAMO dienyną, bendraudami su mokytojais
  • Vyresniųjų kursų mokiniai gaus informaciją iš savo grupių vadovų ir mokytojų el. paštu ir kitomis nuotolinio mokymo priemonėmis

Futbolo čempionatas Europos Sąjungos dienai paminėti

2018 m. gegužės 10 dieną mokykloje vyko futbolo čempionatas tarp grupių, skirtas Europos dienai paminėti "Vartai į Europos Sąjungą". Šventiniame renginyje turėjo veiklos ne tik sporto mėgėjai, bet ir sirgaliai, nes veikė nagų dizaino studija, kūrybinės dirbtuvės, originali fotostudija.

Visi renginio dalyviai dalyvavo istorijos mokytojos Jūratės organizuotoje viktorinoje ir teisingai atsakę į klausimus, susijusius su Europos Sąjunga, laimėjo originalius prizus - rankų darbo paukštelius, kuriuos pagamino mūsų bendrabučio auklėtoja.

Šią dieną mokykloje buvo paskelbtas ir aprangos kodas geltona/mėlyna. Stilingiausiai pasipuošusią dalyvę Miglę apdovanojome specialiu prizu.

Futbolo varžybų nugalėtojai taip pat buvo nustebinti netradiciniais apdovanojimais - rankų darbo siuvinėtomis žvaigždėmis, už kurias nuoširdžiai dėkojame profesijos mokytojai Gražinai i ir bendrabučio administratorei Irenai!

Nuoširdžiai dėkojame ištvermingiems kūno kultūros mokytojams Karoliui ir Andriui ir visiems kitiems, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo!

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos bendruomenė išrinko ir apdovanojo mokslo metų geriausią grupę, kuria pripažinta mokytojos Sigutės Dačkienės kuruojama grupė ELM1/17.

Vertinimo sritys - pažangumas, pažymių vidurkis, lankomumas, popamokinė mokinių veikla. Laimėtojai buvo apdovanoti padėkos raštu ir kelione į pasirinktą vietą Lietuvos ribose.


Powered by JS Network Solutions