BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA PERTVARKOMA Į VIEŠĄJĄ ĮSTAIGĄ

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr. V-1016 „Dėl biudžetinės įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pertvarkymo“, informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. biudžetinė įstaiga Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, įregistruota juridinių asmenų registre – juridinio asmens kodas 191425713, buveinės adresas Kauno g. 108, 20115 Ukmergė, tel./faks.  (8  340)  53 543, el. p. ukvm@ukvm.lt,  pertvarkoma į viešąją Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą, teisinė forma – viešoji įstaiga, savininkas – valstybė, mokyklos savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerija, juridinio asmens kodas 188603091, buveinės adresas – Vilnius, A. Volano g. 2.

 

Su viešosios įstaigos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos įstatais galima susipažinti internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“, poskyryje „Mokyklos įstatai“.

 

Pertvarkomos Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos tarpinė finansinė atskaitomybė praėjusių trejų finansinių metų, finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai, finansinės būklės ataskaitos ir žemesnio lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitos skelbiamos internetinėje svetainės www.ukvm.lt skyriaus „Veikla“ poskyriuose.

 

Projektas „Daugiau žinosi-drąsiau pasirinksi“

2018 m. gegužės 2 d. Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos I-II klasių mokiniai dalyvavo profesinio veiklinimo projekte „Daugiau žinosi-drąsiau pasirinksi“. Kartu su mokiniais atvyko mokytojos Daiva Erslavienė ir Daiva Piškinienė.

Dalyvaudami projekte, mokiniai susipažino su su automobilių mechaniko, logisto-ekspeditoriaus, virėjo, padavėjo ir barmeno specialybėmis.

 Profesijos mokytojai Gintaras Minkštimas, Povilas Dilys ir Rimantas Tamošiūnas praktiškai supažindino mokinius su automobilių mechaniko specialybe.

Vaikinai turėjo galimybę susipažinti ir su logisto ekspeditoriaus specialybe. Kartu su vairavimo instruktoriais Petru Vagoniu, Jonu Navicku ir Alvydu Čereška, mokiniai  išbandė save vairuojant įvairias transporto priemones.

Profesijos mokytojos Virginija Vagonienė, Gražina Čepurnienė ir Virginija Vilemavičienė mokines supažindino su virėjo, padavėjo ir  barmeno specialybėmis. Merginos praktiškai atliko pateiktas užduotis. 

Renginiai

 • Kov
  28
  10:00
  Studijų ir karjeros mugė „Tavo sėkmės kelias“ G&G Sindikato koncertas
  UTVM sporto kompleksas
 • Bal
  01
  10:30
  Konkursas: logotipo kūrimas „BE PATYČIŲ“
  Visą kovo mėnesį


Powered by JS Network Solutions