Šurmuliavo jubiliejinė dešimtoji Studijų ir karjeros mugė

2018 m. kovo 22 dieną Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje šurmuliavo jubiliejinė dešimtoji Studijų ir karjeros mugė "Aš einu ten, kur man įdomu - sėkmės keliu". Ukmergės, Širvintų, Kėdainių, Jonavos, Anykščių, Molėtų, Panevėžio rajonų bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai, tėvai, mokytojai, karjeros konsultantai, aukštųjų mokyklų priėmimo komisijų nariai jau dešimtąjį kartą atvyko į Ukmergę.

Mūsų mokyklos  tikslas – sudaryti galimybę jaunimui susipažinti su profesijos pasirinkimu Ukmergės technologijų ir verslo  mokykloje, studijų galimybėmis aukštosiose mokyklose, įsidarbinimo ir karjeros galimybėmis įmonėse. Manome, kad šiuolaikinis žmogus turi tapti geru savo srities profesionalu, išmokti amato, siekti kurti darbo vietą ne tik sau bet ir įdarbinti kitus. Jei reikalinga, gilinti žinias,  plėsti gebėjimus ir kompetencijas aukštosiose mokyklose.

Jubiliejinį renginį sveikinimo kalba pradėjo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius. Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas pasveikino susirinkusius bei skaitė pranešimą "Ukmergė – patraukli aplinka jaunimui." Supažindino su Ukmergės rajono ir miesto vystymosi perspektyvomis ir plėtros galimybėmis. Naujausius LAMA BPO pakeitimus ir reikalavimus stojant į aukštąsias mokyklas pristatė Mykolo Romerio universiteto Komunikacijos ir rinkodaros vadovas Saulius Bugailiškis.

Toliau renginį tęsė populiari jaunimo grupė "Golden Age".

Mugėje dalyvavo  virš 20 kolegijų ir universitetų priėmimo komandų nariai. Busimieji aukštųjų mokyklų bei mūsų mokyklos studentai ir mokiniai susipažino su specialybėmis ne tik teoriškai, bet galėjo išbandyti ir praktiškai. Pranešimus skaitė aukštųjų mokyklų lektoriai. Visi atvykę naudodamiesi veiklų žemėlapiu bei lydimi mūsų mokyklos mokytojų išsamiai susipažino su mūsų mokyklos galimybėmis.

Ukmergės pramonės įmonių atstovai pristatė mokiniams darbo ir karjeros galimybes. Tikimės, kad UAB "Narbutas Furniture Company", UAB "Stansefabrikken" atstovai mugėje užmezgė kontaktus su būsimaisiais darbuotojais. Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai pristatė gaisrų gesinimo techniką ir gaisrininko profesiją. NATO kontingento Lietuvoje kariai iš Vokietijos supažindino jaunimą su karine technika. Aikštėje priešais sporto kompleksą buvo išrikiuota ir mūsų mokyklos  technika: krovininiai ir lengvieji automobiliai, kombainas, traktoriai, keltuvai.

Virš 1000 jaunų žmonių apsilankė mūsų mokykloje ir tikimės išplėtė savo profesinio pasirinkimo galimybes.

Tikime, kad vis daugiau jaunų žmonių gyvens, mokysis, dirbs ir kurs savo ateitį Ukmergėje.

Ukmergės verslui reikalingi iniciatyvūs, kvalifikuoti darbuotojai. 

Manome, kad Ukmergės technologijų ir verslo mokykla yra geras pasirinkimas mokytis, įgyti naujų žinių ir kompetencijų, siekti  sėkmingos profesinės karjeros.


Powered by JS Network Solutions