UTVM moksleivių "Demokratijos paieškos" Ukmergėje

2018 m. kovo 9 d. UTVM moksleivių komanda lydima mokytojos Jūratės Mišinienės ir neformalaus švietimo organizatorės Dovilė Janulienės dalyvavo orientaciniame žaidime "Demokratijos paieškos".

Projektas „Demokratijos paieškos“, kuris yra Erasmus+ programos struktūrinio dialogo veiksmo projektas, Ukmergės rajono savivaldybėje vyko 4 dienas. 3 dienas projekto dalyviai, bendradarbiaudami su savivaldybės institucijomis sukūrė orientacinį žaidimą, kurio užduotys buvo paskelbtos tose įstaigose. Ketvirtą dieną t. y. kovo 9-ąją, orientacinio žaidimo dalyvių komandos lankėsi atskirose savivaldybės institucijose, sprendė užduotis, skatinančias labiau susipažinti su jaunimo politikos integralumu ir galimybėmis, aktyviai dalyvauti priimant sprendimus. Žaidimo metu jaunieji ukmergiškiai mokėsi dirbti komandoje, atskleisti savo stipriąsias puses, gilinosi į jaunimo politiką savivaldos, nacionaliniu ir Europos lygiu.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų moksleiviai žaidime buvo antri ir laimėjo virtualios realybės akinius, kuriais pasidžiaugti gali kiekvienas, užsukęs į UTVM neformalaus švietimo centrą.

Renginiai

 • Spa
  24
  08:00
  Informacinių technologijų plėtros diena
  Mokykloje
 • Spa
  25
  08:00
  Moksleivių išvyka į STUDFESTĄ
  Kauno Žalgirio arena


Powered by JS Network Solutions