Kalėdinis miesto įmonių tinklinio turnyras

2017 m. gruodžio 15 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykla jau antrus metus sukvietė mūsų miesto įmonių darbuotojus aktyviai leisti laiką ir dalyvauti Kalėdiniame tinklinio turnyre. Tai puiki proga ne tik pajudėti, bet ir laimėti sportiškiausios metų įmonės vardą bei papuošti savo darbovietę nugalėtojų taure. Varžybos skirtos visiems, tinklinį mylintiems žmonėms, kurie nori žaisti, bet nesportuoja profesionaliai.

Šiais metais turnyre dalyvavo aštuonios komandos: UAB „Stansefabrikken“, UAB „Stansefabrikken Automative“, AB „Umega“, UAB „Likmerė“, UAB „Narbutas“ UAB „SystemAir“, Ukmergės rajono savivaldybė ir Ukmergės technologijų ir verslo mokykla.

Komandų kovos tinklinio aikštelėje vyko nuo lapkričio mėnesio kiekvieną savaitę Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse, o gruodžio 15 dieną buvo suorganizuotas finalas –  sporto ir pramogų šventė, kurioje triumfavo komandinis darbas bei stiprėjo įmonių darbuotojų lojalumas savo atstovaujamoms darbovietėms.

Po finalinių varžybų, čempionų vardą apgynė UAB „Likmerė“ komanda, sidabro diplomais ir atminimo prizais buvo apdovanoti UAB „Stansefabrikken Automative“ darbuotojai, o trečiąja  prizine vieta džiaugėsi AB „Umega“ kolektyvas.

Nustatyta, kad darbo vietose žmonės praleidžia apie 60 proc. savo aktyvaus dienos laiko. Europos gyventojai, tarp jų ir lietuviai yra fiziškai pasyvūs, o fizinio aktyvumo stoka yra daugelio lėtinių neinfekcinių ligų rizikos veiksnys, todėl turnyro sumanytojas, Ukmergės TVM praktinio mokymo vadovas Arvydas Minkštimas, džiaugiasi, kad šis turnyras jau tapo gražia kasmetine metų pabaigos tradicija. Smagu, kad šiuolaikiškame Ukmergės TVM sporto komplekse vyksta tokio pobūdžio turnyrai, kuriuose pamėgti šią sporto šaką gali ir sirgaliai, atvykę papramogauti ar palaikyti savo kolegų. Tokių renginių dėka tinklinio bendruomenė auga, jis populiarėja tarp įmonių darbuotojų ir jų šeimos narių.

Renginiai

 • Rugs
  25
  09:00
  Pasaulinė širdies diena
  Centriniai rūmai, 2 a. fojė
 • Rugs
  27
  12:00
  Neformalaus švietimo būrelių vadovų metodinės grupės išvyka
  Nidos sporto mokykla
 • Spa
  01
  15:00
  „MISIJA SIBIRAS“ dalyvio Kristijono susitikimas su mokyklos bendruomene
  PM konferencijų salė
 • Spa
  03
  11:15
  Linksmoji spartakiada
  Mokyklos stadionas
 • Spa
  05
  14:00
  Mokytojų išvyka į Taujėnų dvarą
  Taujėnai
 • Spa
  10
  08:00
  Pasaulinė psichikos sveikatos diena
  Visoje mokykloje
 • Spa
  24
  08:00
  Informacinių technologijų plėtros diena
  Mokykloje
 • Spa
  25
  08:00
  Moksleivių išvyka į STUDFESTĄ
  Kauno Žalgirio arena


Powered by JS Network Solutions