Regioninėse varžytuvėse – pirmoji vieta!

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras vykdo tęstinį projektą profesinio mokymo įstaigų mokiniams ir mokytojams „Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas“.

Šių metų projekto tema  – kalendorinės šventės.

Aukštaitijos ir Žemaitijos regionų varžytuvių I etapas vyko 2017 m. spalio 24 dieną Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre. Varžytuves sudaro 3 konkursai: komandos prisistatymo konkursas, kulinarijos paveldo konkursas, etnokultūros žinių konkursas.

Mūsų mokyklos komanda šiam etapui ruošėsi kruopščiai ir atsakingai. Nuo rugsėjo mėnesio domėjomės Ukmergės krašto papročiais, bendradarbiavome su kraštotyros muziejumi. Įdėtos pastangos dovanojo ne tik malonius įspūdžius ir patirtį, bet ir atnešė puikius rezultatus, nes tapome pirmosios vietos nugalėtojais ir esame pakviesti į varžytuvių II etapą, kuris vyks lapkričio mėn. 30 dieną Vilniuje.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms: Vilmai Kvietkauskienei, Gražinai Čepurnienei, Giedrei Motiejūnienei ir Virginijai Vagonienei, paruošusioms nugalėtojus.

DIDŽIUOJAMĖS moksleiviais, kurie atstovavo Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą: Veronika Kozlova (V2/16), Kostas Milkevičius (V3/15), Sandra Didaitė (V3/15), Raminta Staškutė (V1/17), Aistė Griguciavičiūtė (LE1/17), Dovilė Staškutė (9 klasė).

Linkime sėkmės finale!

Renginiai

 • Lap
  17
  09:00
  Konkurso KITA FORMA finalas
  Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
 • Lap
  24
  10:00
  TĖVŲ DIENA MOKYKLOJE
  Sporto kompleksas
 • Lap
  29
  10:00
  Lietuvos kulinarijos ir etninės kultūros paveldo varžytuvės - FINALAS
  Vilnius


Powered by JS Network Solutions