Metalo apdirbimo ir automobilių remonto specialybių moksleivių gebėjimų ir įgūdžių tobulinimas

Projekto rengėjas: Kauno mechanikos mokykla

Projekto dalyviai: Kauno mechanikos mokyklos, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Alytaus profesinio mokymo centro, metalo apdirbimo ir automobilių remonto specialybių 1-os ir 3-ios pakopos baigiamųjų kursų moksleiviai

Projekto tikslai:

Susipažinti su pažangiomis metalo apdirbimo ir automobilių remonto technologijomis;

Gerinti moklseivių praktinius įgūdžius;

Tobulinti užsienio kalbų mokėjimą;

Gerinti pofesinių mokyklų absolventų mobilumą ir įsidarbinimo galimybes Lietuvoje bei kitose ES šalyse;

Prisidėti prie Lietuvos  Respublikos regionų plėtros politikos;

Plėsti moksleivių geografinį ir kultūrinį akiratį

Priimančios šalys: Škotija ir Slovakija

Projekto trukmė: 2006 m. birželio 1d.- 2007 m. spalio 31d.

Stažuotės data: 2007m. kovo 4 - 24d.

Projekto esmė. Stažuotės dalyviai Slovakijos  profesinio rengimo centre ir Škotijos kolegijoje susipažins su naujausiais metalo apdirbimo ir automobilių remonto įrenginiais bei technologijomis. Atlikdami dalį ištisinės gamybinės praktikos užsienio partnerių mokymosi įstaigose  ir įmonėse, moksleiviai įgis praktinės patirties dirbdami su tose įmonėse naudojamomis pažangiomis technologijomis ir įrengimais, pagerins bendrosios ir specialybinės užsienio kalbos žinias, taip  pat praplės kultūrines žinias apie šalis partneres ir įgis bendradarbiavimo įvairiose šalyse patirties.

Įgytą patirtį moksleiviai perduos bendramoksliams ir įmonių kuriose atliks gamybinę praktiką darbuotojams. Tai padidins mokyklų – partnerių absolventų kompetenciją, psitikėjimą savimi ir galimybes įsidarbinant Lietuvos ir ES šalių įmonėse. Projektas prisidės prie regionų plėtros politikos, kadangi jame dalyvaus trijų skirtingų regionų moksleiviai, kurie baigę šias mokyklas dirbs šių regionų įmonėse.

National CPR association