Stojančiųjų į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą dėmesiui

 

 

 Gavusius LAMA BPO kvietimus, kviečiame pasirašyti profesinio mokymo sutartis.

 

 

Pasirašymas vyks mokyklos centriniuose rūmuose priėmimo komisijoje nuo 9 iki 17 val. (Kauno g. 108).

 

 

Informacija teikiama tel. 8 340 53543.

 

 

Vykome į ištvermės žygį „Pėsčiomis pajūriu“

2017-05-13 mokyklos moksleivių ir mokytojų kompanija vyko į ištvermės žygį „Pėsčiomis pajūriu“ Kuršių nerijoje, kuriame dalyvavo rekordinis skaičius entuziastų iš visos Lietuvos. Vieni žygeiviai rinkosi dvylikos kilometrų ilgio trasą, kiti buvo pasiryžę įveikti ir šimtą.

Saulėtą rytą rinkomės ir startavome Smiltynėje. Žygeivius išlydėjo ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Uostamiesčio vadovas džiaugėsi iniciatyva, kuri į uostamiestį priviliojo tiek daug gerai nusiteikusių, sporto ir judėjimo gamtoje nevengiančių žmonių.

Žygio „Pėsčiomis pajūriu“ dalyviai ėjo nuo Smiltynės iki Nidos. Jie aplankė visas pakrantėje esančias gyvenvietes. Žygio trasos driekėsi palei jūros krantą, mišku, dviračių takais. Žygeiviai galėjo susipažinti su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais.

Trasas dalyviai galėjo rinktis pagal savo jėgas. Organizatoriai – viešoji įstaiga „TrenkTuras“ pasiūlė penkis maršrutus.

Trumpiausioji trasa siekė 12,5 kilometrų – ją šiemet įveikėme nesunkiai ir jau dabar žinome, kad kitais metais vėl būtinai dalyvausime ir išbandysime save 25 km žygyje!

Visą šeštadienį džiaugėmės gražiu oru ir kvapą gniaužiančiais Kuršių nerijos vaizdais. Pasiekus finišą, mums buvo įteikti medaliai ir diplomai, liudijantys apie įveiktą maršrutą.

National CPR association