Stojančiųjų į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą dėmesiui

 

 

 Gavusius LAMA BPO kvietimus, kviečiame pasirašyti profesinio mokymo sutartis.

 

 

Pasirašymas vyks mokyklos centriniuose rūmuose priėmimo komisijoje nuo 9 iki 17 val. (Kauno g. 108).

 

 

Informacija teikiama tel. 8 340 53543.

 

 

Mokykloje atidaryta pirmoji dviračių aptarnavimo stotelė

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos kieme 2020 m. birželio 21 d. atidaryta pirmoji Ukmergėje dviračių aptarnavimo stotelė. Į stotelę nuo Kauno gatvės veda dviračių takas, mokyklos kiemą džiugina spalvingos vėliavos, nurodančios kryptį, dviratininkus pasitinka gėlių kompozicijos, kurios įsikūrę senose vintažiniuose dviračiuose.

Dviračių aptarnavimo stotelės atidarymo šventėje dalyvavo ir sveikino susirinkusius Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas, dviračių klubo „VeloVilkmergė“ vadovas – Raimundas Kaselis. Renginį pradėjo mokyklos Direktorius Jonas Cesevičius, kuris pasidžiaugė, kad mūsų mokykloje mokoma ir naudojamasi aplinką tausojančiomis technologijomis, pristatė mokykloje kuriamo ekotechnologijų parko viziją.

Renginio svečiai buvo pakviesti perkirpti simbolinę atidarymo juostą. Dviračių aptarnavimo stotelės atidarymo metu buvo apdovanoti vyriausias ir jauniausias dalyvaujantys dviratininkai.

Mes džiaugiamės, kad įsiliejome į dviratininkų judėjimą, sudarydami sąlygas ne tik techniškai aptarnauti dviratį, bet ir kviečiame pailsėti mūsų mokyklos teritorijoje, pasigrožėti mokyklos fontanu.

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla atvira visiems!

Maloniai kviečiame!

National CPR association