Gegužės 9-ąją minime Europos dieną

Sveikiname su Europos diena, kuri švenčiama kiekvienų metų gegužės 9-ąją. Šią dieną džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje. Ją kasmet švenčia tūkstančiai žmonių.

Mūsų mokykloje Europos dienai paminėti vyko mokytojos A. Cesevičienės moderuotas plakatų konkursas, naudojant dizaino programą "Canva".

Devintų ir dešimtos klasės mokiniai sprendė "Europos egzaminą". "Europos egzaminas" – tai interaktyvus žinių apie Europos Sąjungą konkursas, jau 12 metus organizuojamas Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje.

Gegužės 9 d. kviečiame visus į virtualią kelionę po Europą eksprESu – vaizduotės ir žinių traukiniu! Juk 2021-ieji – Europos geležinkelių metai!

Šios virtualios kelionės tikslas – paskatinti žaidėjus sužinoti įdomių dalykų apie Europos Sąjungą. Kiekviename eksprESo vagone keliautojų lauks įdomios mįslės, užduotys ir galvosūkiai.

Žaidimas, sukurtas virtualaus pabėgimo kambario formatu. Jame bus galima dalyvauti naudojant Actionbound programėlę. Šio žaidimo metu ne tik pagilinsite žinias apie Europos Sąjungą, bet ir tikrai pamankštinsite savo smegenis!

Kvietimas žaisti bei visa išsamesnė informacija bus skelbiami Europe Direct centrų socialinių medijų puslapiuose.

National CPR association