Stojančiųjų į Ukmergės technologijų ir verslo mokyklą dėmesiui

 

 

 Gavusius LAMA BPO kvietimus, kviečiame pasirašyti profesinio mokymo sutartis.

 

 

Pasirašymas vyks mokyklos centriniuose rūmuose priėmimo komisijoje nuo 9 iki 17 val. (Kauno g. 108).

 

 

Informacija teikiama tel. 8 340 53543.

 

 

Projekto SELFIE tarptautinė virtuali konsultacija

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla dalyvauja Nacionalinės švietimo agentūros organizuojamame Europos Komisijos „Erasmus+“ projekte „SELFIE – Skaitmeninių mokyklų apdovanojimai“. Projektas yra švietimo iniciatyva, kuria siekiama remti, skatinti ir pripažinti mokyklų naudojimąsi skaitmeninėmis technologijomis. Projektą įgyvendina po 15 atrinktų mokyklų iš Lietuvos, Slovėnijos, Serbijos, Airijos ir Škotijos. Planuojamas ir bendras visų šalių projekto dalyvių mokyklų susitikimas.

2021 m. gegužės 5 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos komanda dalyvavo tarptautinėje viešojoje konsultacijoje, kurios metu mokyklų patarėjai ir projekto darbuotojai bei projekto mokyklų dalyvės iš Airijos, Serbijos, Škotijos, Slovėnijos ir Lietuvos dalijosi įžvalgomis ir patirtimis apie SELFIE įsivertinimo įrankio naudojimą ir skaitmeninės kompetencijos įrodymus. Mokytojos Jurgita Edlinskienė ir Skaidrė Gaidamavičienė skaitė pranešimą tarptautinėje viešojoje konsultacijoje "SELFIE-assessed schools: approaches to digital action planning", pasidalino patirtimi, kokias skaitmenines priemones naudoja mokykla, pasidžiaugė mokinių parengtais projektais bei laimėtais konkursais, pasidalino įvairia aktualia medžiaga ir informacija, kokias skaitmenines priemones naudoja mokykla.

Renginys vyko anglų kalba "Teams" virtualioje aplinkoje. Pranešimą rengė Selfie (efektyvaus mokymosi švietimo technologijomis skatinant inovacijas savianalizė) projekto koordinatorė Jolanta Balčiūnaitė, Jurgita Edlinskienė, Aušra Cesevičienė ir Skaidrė Gaidamavičienė.

Džiaugiamės šaunia komanda, kuri atstovavo šaliai bei savo mokyklai tarptautinėje virtualioje konsultacijoje.

National CPR association