Kaip susisiekti su mokyklos darbuotojais?

Viso karantino metu susisiekti su Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos darbuotojais galima el. paštu arba telefonu:

 • Raštinė – el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. nr. (8 340) 53543.
 • Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Jankūnas – el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  tel. nr. (8 687) 13052.
 • Praktinio mokymo vadovas Arvydas Minkštimas – el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  tel. nr. (8 687) 12434.
 • Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Balčiūnaitė – el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  tel. nr. (8  614)  20282.
 • Profesinio rengimo skyriaus vedėja Virginija Balžekienė– el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  tel. nr. (8 687) 12225.
 • Tęstinio mokymo skyriaus vedėja Audronė Guzevičienė – el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  tel. nr. (8 611) 40649.
 • Neformaliojo švietimo organizatorė Dovilė Janulienė – el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,   tel. nr. (8 656) 86986.
 • IKT koordinatorius Algirdas Rudokas, informatikos mokytojas konsultuoja mokytojus ir mokinius IT naudojimo klausimais el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,   tel. nr. (8 686) 13841.
 • IKT koordinatorius Arūnas Stankevičius, informacinių technologijų specialistas konsultuoja mokytojus ir mokinius IT naudojimo klausimais el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  tel. nr. (8 610) 37478.                   
 • Informatikos mokytojos Genovaitė Adamonienė el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,   tel. nr. (8 610) 45664 ir Gražina Krumžlienė el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,   tel. nr. (8  600)  85522 teikia pagalbą bei konsultuoja mokytojus ir mokinius informacinių technologijų naudojimo ir ugdymo turinio pritaikymo nuotoliniam mokymui  klausimais
 • Profesijos mokytoja Genutė Adamonienė  konsultuoja MOODLE  vartotojus el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  tel. nr. (8 610) 45664.
 • Bibliotekos vedėja Dalia Leknickienė pagal pateiktus užsakymus skenuoja ir siunčia mokomąją medžiagą el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  tel. nr. (8 687) 40597.

Su pagalbos mokiniui specialistais galima susisiekti nuotoliniu būdu. Su jais galite susiekti per TAMO dienyną arba el. paštu. Specialistai dirba pagal įprastą grafiką.

 • Psichologė Jurgita Vasiliauskienė– el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;
 • Socialinė pedagogė Jurgita Sabaliauskienė – el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Su mokytojais ir grupių vadovais galima susisiekti per TAMO dienyną arba el. paštu.

National CPR association